Menu Zavřeno

Kandidátní listina

1 – Mgr. Ing. Zdeněk Cvejn

Advokát, předseda spolku Hradec autem z.s., předseda Komise místní samosprávy Plotiště nad Labem, předseda krajské organizace a člen předsednictva strany Právo Respekt Odbornost (PRO)

2 – Ing. Roman Pátek

ekonom, soudní znalec, předseda Krajského předsednictva a člen Republikového výboru Svobodní, předseda SVJ

3 – Andrea Pajgerová

ekonomka, členka kontrolního výboru a zastupitelka Královéhradeckého kraje, keramička

4 – Oldřich Zima

projektový manažer, člen celostátního předsednictva politického hnutí Cesta odpovědné společnosti

5 – Michal Havlíček

projektový manažer, místopředseda správní rady a.s. zabývající se technologiemi cyklického hospodářství, předseda hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA, vedoucí partner realitní kanceláře

6 – Ing. Jiří Vebr

důchodce, agronom, občanský aktivista, osobní asistent handicapovaných spoluobčanů, předseda petičního výboru k přijetí zákona o celostátním referendu

7 – MUDr. Miroslav Havrda

lékař – neurolog, podiatr a sportovní lékař, ředitel firmy MEDsport a majitel Podiatrické kliniky Zdravá noha, místopředseda strany Svobodní a mluvčí Paralelní lékařské komory

8 – JUDr. Denis Mitrović

advokát, 1. místopředseda Krajské organizace strany Právo Respekt Odbornost (PRO)

9 – Magdalena Šindlerová, DiS.

jednatelka a majitelka obchodní společnosti, vodní pólistka TJ Slávia Hradec Králové

10 – Petr Polák

odborný referent odboru dopravy Královéhradeckého kraje, místopředseda spolku Hradec autem z.s., předseda Místní organizace Hradec Králové strany Právo Respekt Odbornost (PRO)

11 – Bc. Jakub Petera

projektový manažer

12 – Mgr. Olga Slováková

speciální pedagog, členka Asociace speciálních pedagogů, registrovaná cvičitelka Sokolu Nový Hradec Králové

13 – Ondřej Kozlovský

odborný konzultant marketingu a reklamy, člen dozorčí rady nadačního fondu Sport Hradec Cup

14 – Ing. Jan Všetečka

vedoucí ekonom elektrárenského provozu 

15 – Stanislav Prokeš

instruktor autoškoly, řidič Městské hromadné dopravy

16 – Jana Slaninová

zdravotní sestra

17 – Mgr. Michaela Drobková

sociální pracovnice

18 – Martin Paldus

IT technik, člen Komise místní samosprávy Březhrad, člen sdružení dobrovolných hasičů Březhrad

19 – Mgr. Lenka Machová

učitelka základní školy

20 – RNDr. Jiří Hejhálek

jednatel obchodní společnosti, vydavatel odborné literatury, šéfredaktor

21 – Roman Munzar

filatelista, člen Koalice proti palmovému oleji 

22 – Mgr. Drahomíra Jedličková

organizátorka výuky cizích jazyků 

23 – Michal Husar

Elektrotechnik, technik provozu, člen výboru Sdružení dobrovolných hasičů Plácky 

24 – Ing. Jan Cicvárek

architekt kybernetické bezpečnosti

25 – Jitka Zejdová

dětská sestra

26 – Ing. Jiří Altman

důchodce, údržbář v kostele

27 – Lucie Adámková

finanční a uvěrová manažerka, t.č. na rodičovské dovolené 

28 – Mgr. Helena Hejhálková

jednatel obchodní společnosti vydávající odborné periodické tiskoviny 

29 – Vladimír Ložek

živnostník, automechanik

30 – Ing. Olga Cicvárková

forenzní počítačový expert

31 – Michal Torola

dispečer v logistice

32 – Radim Štěrba

specialista ostrahy objektů

33 – Karla Hýsková

manažerka správy movitostí

34 – Michal Biegl

truhlář

35 – Petr Fabián

profesionální řidič mezinárodní dopravy

36 – Duša Morávková

finanční a pojišťovací poradce

37 – Helena Pátková

živnostnice, správa a údržba movitostí, členka celorepublikové Kontrolní komise Svobodní